TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ GRUBUNUN FELSEFE SİSTEMİ

KURUMSAL FELSEFE
  • İnsan odaklı yönetim
KURUMSAL POLİTİKA
  • Toyo Mürekkep Grubu olarak, dünya çapında yaşamın ve kültürün zenginleştirilmesinde katkıda bulunan bir şirket olmak için çaba göstermekteyiz.
  • Dünya çapında insanların refah ve kültürüne katkıda bulunmak.
  • Yeni çağ için, yaşam tarzı değeri yaratmak.
  • ileri teknoloji, kaliteli ürünler ve hizmet sunmak.
YOL GÖSTERİCİ İLKELER
  • Müşteri güvenini ve memnuniyetini arttıran bilgi üretmek
  • Çalışanların kişisel hedeflerini gerçekleştirebileceği ortamı hazırlamak.
  • Toplum ve çevre ile uyum içinde sorumlu bir kurum çalışanı olarak hareket etmek.
  • Hissedarların haklarına saygı göstermek, hissedar değerini arttırmak ve şirketin toplam değerini geliştirmek.
For a Vibrant World
SERİGRAFİ MÜREKKEPLERİ

Plastik materyallerin yanı sıra, metal, cam, suni deri, kumaş ve kâğıt gibi farklı materyaller üzerine baskı yapabilecek özellikte ve sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek çeşitlilikte serigrafi mürekkepleri bulunmaktadır. Bu mürekkepler, grafik, afiş, reklam panoları, billboard, totem, promosyon malzemeleri gibi pek çok ürün baskısında kullanılır.


Serigrafi Mürekkepleri

SERİGRAFİ MÜREKKEPLERİ
Serigrafi mürekkep serileri serigrafi uygulamaları için geliştirilmiştir. İnceltici tinerlerin kullanımı ile farklı elek uygulamalarında ürün viskoziteleri baskı viskozitesine ayarlanabilir. Çeşitli plastik yüzeyler ve ayrıca metal, cam, suni deri, kumaş ve kağıt üzzerine uygulanabilen özel seriler mevcut. Etiketler, posterler, yön levhaları, reklam panoları ve tüm promosyon ürünleri serigrafi baskı endüstrisindeki yaygın bazı ürünlerdir.
  ÖZELLİKLER RENKLER
PARLAKLIK ELASTİKİYET KURUMA KOKU KİMYASAL DAYANIKLILIK BLOKLAŞMA DİRENCİ PROSES RENKLER SPOT RENKLER
  MAXIMA SERİLERİ MX mükemmel yüksek hızlı düşük yüksek çok iyi Örtücü ve transparan olmak üzere çeşitli renklerde mevcut olan MX ve SE seri serigrafi mürekkepleri, mükemmel baskı, adezyon ve kuruma özellikliklerine sahiplerdir. Talep edildiği durumlarda tüm renklerin mat olarak da üretimleri yapılabilir.
Solvent Bazlı SE SERİLERİ SE mükemmel normal normal normal normal normal
SF SERİLERİ SF mükemmel yüksek hızlı düşük yüksek çok iyi SF Seri serigrafi mürekkepleri en üstün yapışma ve direnç gerektiren işler için geliştirilmiştir. Çift bileşikli epoxy bazlı olan bu sistem çok parlak ve dayanıklı baskılar elde etmek için kullanılır. 
SP SERİLERİ SP yüksek yüksek hızlı normal yüksek çok iyi SP serigrafi mürekkep serisi özellikle polipropilen baskı materyallerine ekstra adezyon ve dayanım gerektiren uygulamalar için geliştirilmiştir.