TOYO MATBAA MÜREKKEPLERİ GRUBUNUN FELSEFE SİSTEMİ

KURUMSAL FELSEFE
  • İnsan odaklı yönetim
KURUMSAL POLİTİKA
  • Toyo Mürekkep Grubu olarak, dünya çapında yaşamın ve kültürün zenginleştirilmesinde katkıda bulunan bir şirket olmak için çaba göstermekteyiz.
  • Dünya çapında insanların refah ve kültürüne katkıda bulunmak.
  • Yeni çağ için, yaşam tarzı değeri yaratmak.
  • ileri teknoloji, kaliteli ürünler ve hizmet sunmak.
YOL GÖSTERİCİ İLKELER
  • Müşteri güvenini ve memnuniyetini arttıran bilgi üretmek
  • Çalışanların kişisel hedeflerini gerçekleştirebileceği ortamı hazırlamak.
  • Toplum ve çevre ile uyum içinde sorumlu bir kurum çalışanı olarak hareket etmek.
  • Hissedarların haklarına saygı göstermek, hissedar değerini arttırmak ve şirketin toplam değerini geliştirmek.
For a Vibrant World
Untitled Document

TOYO INK PPPEXPO ETİYOPYA FUARI’NA KATILACAK

2020-05-11 14:17:19

BÜYÜTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

TOYO INK PPPEXPO ETİYOPYA FUARI’NA KATILACAK

TOYO Matbaa Mürekkepleri Afrika pazarında hedef büyüttü

İhracat pazarlarını çeşitlendirmek amacıyla 2019 yılında çalışmalarına hız veren TOYO Matbaa Mürekkepleri, 21 – 23 Mart tarihlerinde PPPEXPO Etiyopya Fuarı’na katılacak. Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması olarak dikkat çeken fuara ilk kez katılan TOYOMatbaa Mürekkepleri, baskı ve ambalaj sektörüne yönelik çözümlerini tanıtacak.

Afrika pazarında büyümeyi ve ihracatını artırmayı hedefleyen TOYO Matbaa Mürekkepleri, PPPEXPO Etiyopya 2019 Fuarı ile yeni işbirliklerinin kapılarını aralayacak. Etiyopya’nın Başkenti AddisAbaba’da21 – 23 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarı, Afrika’nın dört bir yanından sektör profesyonellerinin ziyaret etmesi bekleniyor. 

PPPEXPO Etiyopya, Doğu Afrika’nın en büyük plastik, baskı ve ambalaj buluşması. Fuar, firmaların hammaddeden baskı teknolojilerine kadar geniş bir skalada yeni ürünleri ve çözümlerini sergiledikleri bir platform olarak öne çıkıyor. Afrika pazarında hedef büyüten TOYO Matbaa Mürekkepleri, baskı ve ambalaj sektörüne yönelik geniş ürün yelpazesi ile PPPEXPO Etiyopya Fuarı’nda boy gösterecek. Likit mürekkepler, ofset mürekkepleri, laminasyon tutkalları ve metal ambalaj sistemleri fuarda öne çıkacak ürün grupları arasında yer alıyor.

TOYO Matbaa Mürekkepleri, PPPEXPO Etiyopya 2019’da Hall 3 B159 no’lu standında İhracat ve Teknik uzmanlarından oluşan deneyimli ekibi ile fuarın ziyaretçilerini ağırlayacak.

TOYO Matbaa Mürekkepleri Hakkında

Mürekkep, pigment, reçine ve metal ambalaj sistemlerinde dünyanın en büyük üç üreticisinden biri Japonya Merkezli ToyoInkGruop’a bağlı olan Toyo Matbaa Mürekkepleri, Manisa’daki fabrikasında ambalaj ve basım sektörlerine yönelik 5 farklı kategoride üretim gerçekleştiriyor. Türkiye genelinde 36 bayisi bulunuyor. Sektörünün lider şirketleri arasında sıralanan Toyo Matbaa Mürekkepleri; Gazete ve Magazin Mürekkepleri (Veb Ofset Mürekkepleri), Tabaka Ofset Mürekkepleri (Sheet-Fed Mürekkepleri), Serigrafi Mürekkepleri, Flekso ve Rotogravür Mürekkepleri (Likit Mürekkepler), Metal Ambalaj Sistemleri kategorisinde üretim yapan tek şirket konumundadır. Üretimin yanında Laminasyon Tutkalları, Dijital Mürekkepler (Inkjet), Plastik Renklendiriciler (Masterbatch) gibi ürün gruplarının da satışını gerçekleştiriyor.

Toyo Matbaa Mürekkepleri, Türkiye’nin ilk mürekkep Ar-Ge Merkezi unvanını elde etmiştir. 2015 EFQM 4 Yıldız Yetkinlik Belgesi, 2016 EFQM 5 Yıldız Yetkinlik Belgesi ve Ege Bölgesi Mükemmellik Ödülü, İnovaLİG 2016’da İnovasyon Organizasyonu ve Kültürü Kategorisinde 2’ncilik Ödülü sahibidir.

www.toyoink.com.tr

ToyoInkGroup Hakkında

1896 yılında kurulan ToyoInkGroup, dünya genelinde 8 binden fazla çalışanıyla 22 ülkede yaklaşık 70 şirketle faaliyet gösteriyor. Farklı coğrafyalarda değişen pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere ürün geliştirme, üretim, satış, teknik destek ve diğer operasyonlar ile birlikte çalışıyor. ToyoInkGroup; Türkiye, Asya, Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika’yı kapsayan yaklaşık 52 üretim üssü ile satış faaliyetlerini genişletmeyi sürdürüyor.

Basın Bülteni hakkında detaylı bilgi için;
İlyada İletişim – Hilal Günay
O: +90212 273 23 32
M: +90533 431 67 14
E-mail: hilal@ilyada.com.tr

DİĞER HABERLER